Ликовни радови - Награђени 2010.
22. ФЕСТИВАЛ ХУМОРА ЗА ДЕЦУ
КАТЕГОРИЈА БУДУЋНОСТ ФЕСТИВАЛА
Група предшколаца из вртића у Заблаћу
Чачак (Библиотека "Владислав Петковић Дис")
Теодора Миучин, 6 година
Ликовна радионица КУД-а 'Младост", Нова Пазова
Јана Радовановић, 6,5 година
Атеље "Сезан", Лазаревац
Јана Јовановић, 7 година
Вртић "Шврћа", Нови Београд
Јана Григорјев, 7 година
Београд
Теодора Павловић ½
ОШ "Трива Витасовић Лебарник", Лаћарак
Сара Милошевић ¼
ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар", Књажевац
КАТЕГОРИЈА ПЛАКАТ
1. Ученици првог разреда
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
1. Марија Иванов 4. разред и Сара Савићевић 4. разред
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
2. Милица Зарков 5 разред
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
2. Марија Минов 5. разред
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
3. Марија Стефановић ¾
ОШ "Бошко Ђуричић", Јагодина
3. Кристина Радојковић 6/5
ОШ "Драган Тодоровић Каплар", Књажевац
3. Никола Станић 5/2
ОШ "Кнез Лазар", Лазаревац
ПОХВАЛА за Ђорђа Јанковића
Песничка радионица Народне библиотеке "Стеван Првовенчани", Краљево
КАТЕГОРИЈА ЛУТКА
ГРУПНА НАГРАДА Литерарна радионица библиотеке "Стеван Првовенчани", Краљево
КАТЕГОРИЈА ПОРТРЕТ ГАШЕ
1. Магдалена Саватијевић, 2. разред, Атеље "Сезан", Лазаревац
1. Лука Гогић 2. разред, ОШ 'Саво Пејановић", Подгорица
2. Нађа Стојановић 2/4 ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
2. Тара Ракочевић 4. разред ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
3. Нејра Белегу 3. разред ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
3. Ела Полексић 4. разред ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
КАТЕГОРИЈА МАСКЕ
1. Групна награда ученицима ОШ "Светозар Милетић", Тител
2. Групнна награда ученицима ОШ "Момчило Живојиновић", Младеновац
КАТЕГОРИЈА СТРИП
1. Милош Мацан 5/5 ОШ "Вук КАраџић", Краљево
2. Николај Миловановић 4/3 ОШ "Миле Дубљевић", Лајковац
3. Милица Пурешевић 5/1 ОШ "Трива Витасовић Лебарник", Лаћарак
КАТЕГРИЈА КЊИГА – КАРИКАТУРА
1.Анета Симић 3/2 ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар", Књажевац
КАТЕГОРИЈА КЛОВН
1. Кристина Ђорђевић 5/3 ОШ "Јован Поповић", Крагујевац
2. Лука Витошевић 4/2 ОШ "Филип Филиповић", Чачак
2. Анастазија Милосављевић 5/1 ОШ "Јован Поповић", Крагујевац
3. Страхиња Достанић 4/3 ОШ "Добросав Радосављевић Народ", Салаш Ноћајски
ГРУПНА НАГРАДА ученицима ОШ "Мпмчило Живојиновић", Младеновац
КАТЕГОРИЈА КОЛАЖ
1. Ученици 3. разреда ОШ "Никола Тесла", Винча
2. Ирина Татић 4/1 ОШ "ЈЈ. Змај", Зрењанин
2. Катарина Павловић 6/3 ОШ "Јован Поповић", Крагујевац
3. Бојан Колунџија 6/2 ОШ Јован Поповић", Крагујевац
КАТЕГОРИЈА ЗА НАЈВИШЕ МАШТЕ
1. Александар Станковић 2/5 ОШ "Драган Тодоровић Каплар", Књажевац
2. Милица Станчевић 2/2 ОШ "Добросав Радосављевић Народ", Мачванска Митровица
3. Емилија Дењанин 3. разред, Ликовна радионица КУД-а "Младост", Нова Пазова
3. Лука Витошевић 4/2 ОШ "Филип Филиповић", Чачак
ПРВА ГРУПНА
за ОШ "Александар Стојановић", Црна Трава
ПРВА ГРУПНА
за ОШ "Михаило Младеновић Сеља", Дудовица
ДРУГА ГРУПНА
за Атеље "Сезан", Лазаревац
ТРЕЋА ГРУПНА
за Песничку радионицу Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
Диплома ГАШИНА РУКА ПРИЈАТЕЉСТВА
за Николаса Овена, Есекс, Велика Британија
КАТЕГОРИЈА БУДУЋНОСТ ФЕСТИВАЛА
Група предшколаца из вртића у Заблаћу
Чачак (Библиотека "Владислав Петковић Дис")
Теодора Миучин, 6 година
Ликовна радионица КУД-а 'Младост", Нова Пазова
Јана Радовановић, 6,5 година
Атеље "Сезан", Лазаревац
Јана Јовановић, 7 година
Вртић "Шврћа", Нови Београд
Јана Григорјев, 7 година
Београд
Теодора Павловић ½
ОШ "Трива Витасовић Лебарник", Лаћарак
Сара Милошевић ¼
ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар", Књажевац
КАТЕГОРИЈА ПЛАКАТ
1. Ученици првог разреда
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
1. Марија Иванов 4. разред и Сара Савићевић 4. разред
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
2. Милица Зарков 5 разред
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
2. Марија Минов 5. разред
Песничка радионица Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
3. Марија Стефановић ¾
ОШ "Бошко Ђуричић", Јагодина
3. Кристина Радојковић 6/5
ОШ "Драган Тодоровић Каплар", Књажевац
3. Никола Станић 5/2
ОШ "Кнез Лазар", Лазаревац
ПОХВАЛА за Ђорђа Јанковића
Песничка радионица Народне библиотеке "Стеван Првовенчани", Краљево
КАТЕГОРИЈА ЛУТКА
ГРУПНА НАГРАДА Литерарна радионица библиотеке "Стеван Првовенчани", Краљево
КАТЕГОРИЈА ПОРТРЕТ ГАШЕ
1. Магдалена Саватијевић, 2. разред, Атеље "Сезан", Лазаревац
1. Лука Гогић 2. разред, ОШ 'Саво Пејановић", Подгорица
2. Нађа Стојановић 2/4 ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
2. Тара Ракочевић 4. разред ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
3. Нејра Белегу 3. разред ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
3. Ела Полексић 4. разред ОШ "Саво Пејановић", Подгорица
КАТЕГОРИЈА МАСКЕ
1. Групна награда ученицима ОШ "Светозар Милетић", Тител
2. Групнна награда ученицима ОШ "Момчило Живојиновић", Младеновац
КАТЕГОРИЈА СТРИП
1. Милош Мацан 5/5 ОШ "Вук КАраџић", Краљево
2. Николај Миловановић 4/3 ОШ "Миле Дубљевић", Лајковац
3. Милица Пурешевић 5/1 ОШ "Трива Витасовић Лебарник", Лаћарак
КАТЕГРИЈА КЊИГА – КАРИКАТУРА
1.Анета Симић 3/2 ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар", Књажевац
КАТЕГОРИЈА КЛОВН
1. Кристина Ђорђевић 5/3 ОШ "Јован Поповић", Крагујевац
2. Лука Витошевић 4/2 ОШ "Филип Филиповић", Чачак
2. Анастазија Милосављевић 5/1 ОШ "Јован Поповић", Крагујевац
3. Страхиња Достанић 4/3 ОШ "Добросав Радосављевић Народ", Салаш Ноћајски
ГРУПНА НАГРАДА ученицима ОШ "Мпмчило Живојиновић", Младеновац
КАТЕГОРИЈА КОЛАЖ
1. Ученици 3. разреда ОШ "Никола Тесла", Винча
2. Ирина Татић 4/1 ОШ "ЈЈ. Змај", Зрењанин
2. Катарина Павловић 6/3 ОШ "Јован Поповић", Крагујевац
3. Бојан Колунџија 6/2 ОШ Јован Поповић", Крагујевац
КАТЕГОРИЈА ЗА НАЈВИШЕ МАШТЕ
1. Александар Станковић 2/5 ОШ "Драган Тодоровић Каплар", Књажевац
2. Милица Станчевић 2/2 ОШ "Добросав Радосављевић Народ", Мачванска Митровица
3. Емилија Дењанин 3. разред, Ликовна радионица КУД-а "Младост", Нова Пазова
3. Лука Витошевић 4/2 ОШ "Филип Филиповић", Чачак
ПРВА ГРУПНА
за ОШ "Александар Стојановић", Црна Трава
ПРВА ГРУПНА
за ОШ "Михаило Младеновић Сеља", Дудовица
ДРУГА ГРУПНА
за Атеље "Сезан", Лазаревац
ТРЕЋА ГРУПНА
за Песничку радионицу Народне библиотеке "Детко Петров", Димитровград
Диплома ГАШИНА РУКА ПРИЈАТЕЉСТВА
за Николаса Овена, Есекс, Велика Британија